Ohře začíná za:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Začátek akce:
3. 8. 2022, 17:00 – 19:00, Camping Amerika, Františkovy Lázně
Zahájení akce: 19:30
Konec akce:
7. 8. 2022, 11:00, Svatošské skály

Doprava na akci a z akce

Dopravu si zajišťuje sám, ale cestujícím z Prahy se snažíme cestu usnadnit. Vlakem z Prahy zajišťujeme vlakovou přepravu pro tyto nahlášené vozíčkáře: Kateřina Morozová, Richard Pucholt, Šárka Štěrbová a vybrané pomocníky.

Jméno Vozíčkář/Pomocník TAM, 3. 8. ZPĚT, 7. 8.
Šárka Štěrbová vozíčkář Praha hl.n., odjezd 11:25 vlakem R 612 Karlovy Vary, odjezd 11:15 vlakem R 611
Monika Justiánová pomocník Praha hl.n., odjezd 11:25 vlakem R 612 Karlovy Vary, odjezd 11:15 vlakem R 611
Radka Mecová pomocník Praha hl.n., odjezd 11:25 vlakem R 612 Karlovy Vary, odjezd 11:15 vlakem R 611
Martin Janáček pomocník Praha hl.n., odjezd 11:25 vlakem R 612 Karlovy Vary, odjezd 11:15 vlakem R 611
Václav Uher vozíčkář Praha hl.n., odjezd 11:25 vlakem R 612 Karlovy Vary, odjezd 11:15 vlakem R 611
Marcela Svobodová pomocník Praha hl.n., odjezd 12:38 vlakem IC 562 Karlovy Vary, odjezd 13:15 vlakem R 613
Eliška Novotná pomocník Praha hl.n., odjezd 12:38 vlakem IC 562 Karlovy Vary, odjezd 13:15 vlakem R 613
Kateřina Morozová vozíčkář Praha hl.n., odjezd 12:38 vlakem IC 562 Karlovy Vary, odjezd 13:15 vlakem R 613

Dodávka z Prahy

Nabízíme převoz limitovaného množství bagáže a kol v rozsahu kapacity dodávky Ford transit. Vy, kteří chcete převézt kolo nebo batoh, předem informujte a dopravte svá zavazadla do 2. 8. do 18 hodin na adresu Kodymova 2525, Praha 13 (733 627 289, Vašek Uher). Možný převoz zavazadel platí i pro cestu zpět z Karlových Varů do Prahy.

Děkujeme

Energie naší jízdy. Společnost Pražská Energetika podpořila naše aktivity v letech 2020 a 2021. Podpora ve výši 50.000,- nám i letos pomůže zajistit dostatečný počet pomocníků, doprovodné auto a letní výpravu Ohře 2022 zajistit i po stránce materiální.
Děkujeme!

Electric Eccentric – z ležáka jezdec