Lidi

Kempy, trasy, galerie míst a lidi

Pomocníci 2016 – 2020

 1. Adamová Alena
 2. Adamová Markéta
 3. Bednářová Barbora
 4. Brabec Jiří
 5. Fučík Leoš
 6. Hirsch Petr
 7. Hornych Josef
 8. Hrbáčková Karolína
 9. Hrnčíř Vít
 10. Charvát Pavel
 11. Charvátová Eva
 12. Izsák Gabriel
 13. Jungmannová Anna
 14. Kodad Josef
 15. Košťálová Tereza
 16. Kowalová Lenka
 17. Kroupa Roman
 18. Kroupová Ivana
 19. Lapková Klára
 20. Ličáková Denisa
 21. Mašek Ivan
 22. Nováková Ivona
 23. Pokorná Jana
 24. Pokorný Vladimír
 25. Rohmová Lucie
 26. Růčková Eliška
 27. Smolíková Iva
 28. Stančíková Martina
 29. Stezková Hana
 30. Strejc Jan
 31. Suchomel Leoš
 32. Šafr Milan
 33. Šebestová Michaela
 34. Šmucr Jakub
 35. Šoltýsová Zuzana
 36. Štefanová Markéta
 37. Táborská Anna
 38. Táborská Věra
 39. Trampotová Daniela
 40. Tůmová Štěpánka
 41. Týml Lukáš
 42. Ventura Leo
 43. Vyškovvský Zusková Yvona
 44. Zadražil Jiří
 45. Zdařil Lukáš
 46. Zemančiková Lenka

Ríša

Ríša byl první účastník první výpravy. Pamatujeme si, co řekl na jejím konci: “Pochopil jsem, že elektrický vozík není nepřítel ale parťák!” Nu, a od té doby jezdí pravidelně.

Jíťa

Jíťa žije v Praze se svým přítelem, synem a asistenční fenkou Renou, s kterými se účastní i našich výprav. Umí dobře plánovat a taky radit, jak se staví stan.

David

David jezdí na vozíku od roku 1991, kdy na Lipně skočil šipku pod hladinu a zlomil si páteř. Vystudoval práva a už devět let je soudcem okresního soudu Rokycany.

Míša

Míša vede sportovní klub Powerchair Hockey. Kromě toho je sociální pracovnicí a pomáhá lidem s největším pohybovým omezením sehnat práci.

Péťa

Péťa žije v Olomouci, kde pracuje coby prodavačka. Je dobrodružné povahy, o čemž svědčí i skutečnost, že jezdí s námi. Kromě toho má skvělý samo-rozkládací stan.

Lukáš

Lukáš je závodní plavec, fanoušek hokeje, fotbalu, a sportu vůbec. Kromě toho je příznivec procítěné profesionality a taky dělá skopičiny na kruzích.

Jirka a Jirka

Jirka se synem Jirkou na klíně patří k punkové části naší skupiny. Jezdí pořád naplno, takže mu málokdo stačí. Mimo to se živí jako účetní a vede rodinou firmu.

Andrea

Andrea se zúčastnila výpravy po jižní Moravě, protože to tam měla ze Slovenska blízko. Mali sme naozaj radosť a dúfame, že to nebolo naposledy.

Artur

Artur je nejmladší jezdec, který s námi brázdí český kraj. Je sice nejmladší, ale za to má na sobě největší počet tetování. Jsme zvědaví, s jakým obrázkem přijede příště.

Dušan

Dušan žije v Žeravicích nedaleko Moravského Písku. V roce 2017 ve svém domě hostil celou naší dvacetičlennou výpravu a připravil pro nás parádní degustaci vín.

Mára

Mára je grafik, kameraman, jezdec a taky tak trochu táta. K účasti na naší výpravě použil jako jediný segway pro vozíčkáře, na kterém nám všem ujížděl.

Vašek

Já jsem Vašek. Jsem rád, že mě kamarádi doposud nesvrhli ze skály a rok co rok se většina z nich opět hlásí k výpravě Eletric Eccentric. Připojte se také.

Lucie

Lucka je jedna z těch, pro které Electric Eccentric vznikl. Nejdřív se výpravy obávala, ale vystoupila z komfortní zóny a dnes má jistotu na joysticku.

Nikola

Podívejte se na video z výpravy Jeseníky 2020 a poznáte Nikolu. K výpravě Electric Eccentric řekla: “…překonala jsem se sama v sobě.”

Jan

Jan, kterému se říká Theny, je náš sváteční účastník. Hlavu si zdobí kloboukem a rád jezdí ve středním proudu, bezpečně a pohodlně.

Petr

Petr nám prozradil, že je napůl divočák, což stvrzuje skutečností, že s námi vyrazil do Jeseníků. Pomocníkem mu byl známý poutník Petr Hirsch.

Jiří

Jirka je skalním fanouškem Audi. Elektrickému vozíku, na kterém sedí, říká “dědeček automobil” a jezdí tak, aby neměl “z ostudy kombinézu”.

František

Fanda je jediný, který k pohybu nepoužívá elektrický vozík, nýbrž handbike. Kolo s ručním pohonem s mírnou dopomocí elektriky.

Děkujeme za podporu