Lidi

Pomocníci 2016 – 2022

1. Alena Adamová
2. Markéta Adamová
3. Vít Barth
4. Tereza Bartošová
5. Barbora Bednářová
6. Anna Bláhová
7. Jiří Brabec
8. Jan Břízová
9. Barbora Budková
10. Lola Černohousová
11. Ela Černohousová
12. Bartoloměj Daňko
13. Jiří Diviš
14. Zuzana Dobrotková
15. Tadeáš Drozd
16. Nikola Dvořáková
17. Lenka Fortea
18. Samuel Fortea
19. Oliver Fortea
20. Leoš Fučík
21. Hana Hajšmanová
22. Petr Hirsch
23. Teri Hornych
24. Karolína Hrbáčková
25. Vít Hrnčíř
26. Barbora Huberová
27. Pavel Charvát
28. Eva Charvátová
29. Gabriel Izsák
30. Zuzana Jedličková
31. Tereza Jedličková
32. Anna Jungmannová
33. Monika Justiánová
34. Žofie Kavale
35. Josef Kodad
36. Tereza Košťálová
37. Adéla Kouřilová
38. Lenka Kowalová
39. Pavel Králík
40. Štěpán Křístka
41. Eliška Křístková
42. Barbora Kubíková
43. Anna Kubíková
44. Eliška Kubíková
45. Klára Lapková
46. Denisa Ličáková
47. Daniel Lička
48. Alena Lukášová
49. Ivan Mašek
50. Radka Mecová
51. Adam Netopil
52. Filip Novák
53. Ivona Nováková
54. Eva Nováková
55. Nicole Nováková
56. Eliška Novotná
57. Žaneta Papíková
58. Eva Parásková
59. Antonín Picek
60. Jana Pokorná
61. Vladimír Pokorný
62. Daniela Přiklopilová
63. Lucie Rohmová
64. Marty Roule
65. Anna Rouleová
66. Petr Růčka
67. Eliška Růčková
68. Eliška Skálová
69. Iva Smolíková
70. Eva Srncová
71. Martina Stančíková
72. Hana Stezková
73. Jan Strejc
74. Leoš Suchomel
75. Kateřina Sunkovská
76. Marcela Svobodová
77. Milan Šafr
78. Michaela Šebestová
79. Jáchym Šimek
80. Jakub Šmucr
81. Zuzana Šoltýsová
82. Markéta Štefanová
83. Hana Štochová
84. Eliška Švecová
85. Anna Táborská
86. Věra Táborská
87. Jiří Táborský ml.
88. Vendy Talábová
89. Daniela Trampotová
90. Štěpánka Tůmová
91. Lukáš Týml
92. Tomáš Uher
93. Věra Uhrová
94. Jiří Valeš
95. Leo Ventura
96. Yvona Vyškovvský Zusková
97. Jiří Zadražil
98. Marcela Závodná
99. Lukáš Zdařil
100. Simona Zednik Handker
101. Barbora Zetková
102. Lenka Zemančiková
103. Petra Židlická

Ríša

Ríša byl první účastník první výpravy. Pamatujeme si, co řekl na jejím konci: “Pochopil jsem, že elektrický vozík není nepřítel ale parťák!” Nu, a od té doby jezdí pravidelně.

Jíťa

Jíťa žije v Praze se svým přítelem, synem a asistenční fenkou Renou, s kterými se účastní i našich výprav. Umí dobře plánovat a taky radit, jak se staví stan.

David

David jezdí na vozíku od roku 1991, kdy na Lipně skočil šipku pod hladinu a zlomil si páteř. Vystudoval práva a už devět let je soudcem okresního soudu Rokycany.

Míša

Míša vede sportovní klub Powerchair Hockey. Kromě toho je sociální pracovnicí a pomáhá lidem s největším pohybovým omezením sehnat práci.

Péťa

Péťa žije v Olomouci, kde pracuje coby prodavačka. Je dobrodružné povahy, o čemž svědčí i skutečnost, že jezdí s námi. Kromě toho má skvělý samo-rozkládací stan.

Lukáš

Lukáš je závodní plavec, fanoušek hokeje, fotbalu, a sportu vůbec. Kromě toho je příznivec procítěné profesionality a taky dělá skopičiny na kruzích.

Jirka a Jirka

Jirka se synem Jirkou na klíně patří k punkové části naší skupiny. Jezdí pořád naplno, takže mu málokdo stačí. Mimo to se živí jako účetní a vede rodinou firmu.

Andrea

Andrea se zúčastnila výpravy po jižní Moravě, protože to tam měla ze Slovenska blízko. Mali sme naozaj radosť a dúfame, že to nebolo naposledy.

Artur

Artur je nejmladší jezdec, který s námi brázdí český kraj. Je sice nejmladší, ale za to má na sobě největší počet tetování. Jsme zvědaví, s jakým obrázkem přijede příště.

Dušan

Dušan žije v Žeravicích nedaleko Moravského Písku. V roce 2017 ve svém domě hostil celou naší dvacetičlennou výpravu a připravil pro nás parádní degustaci vín.

Mára

Mára je grafik, kameraman, jezdec a taky tak trochu táta. K účasti na naší výpravě použil jako jediný segway pro vozíčkáře, na kterém nám všem ujížděl.

Vašek

Já jsem Vašek. Jsem rád, že mě kamarádi doposud nesvrhli ze skály a rok co rok se většina z nich opět hlásí k výpravě Eletric Eccentric. Připojte se také.

Lucie

Lucka je jedna z těch, pro které Electric Eccentric vznikl. Nejdřív se výpravy obávala, ale vystoupila z komfortní zóny a dnes má jistotu na joysticku.

Nikola

Podívejte se na video z výpravy Jeseníky 2020 a poznáte Nikolu. K výpravě Electric Eccentric řekla: “…překonala jsem se sama v sobě.”

Jan

Jan, kterému se říká Theny, je náš sváteční účastník. Hlavu si zdobí kloboukem a rád jezdí ve středním proudu, bezpečně a pohodlně.

Petr

Petr nám prozradil, že je napůl divočák, což stvrzuje skutečností, že s námi vyrazil do Jeseníků. Pomocníkem mu byl známý poutník Petr Hirsch.

Jiří

Jirka je skalním fanouškem Audi. Elektrickému vozíku, na kterém sedí, říká “dědeček automobil” a jezdí tak, aby neměl “z ostudy kombinézu”.

František

Fanda je jediný, který k pohybu nepoužívá elektrický vozík, nýbrž handbike. Kolo s ručním pohonem s mírnou dopomocí elektriky.

Monika

Monika se připojila k naší letní výpravě Dyje 2021 se svou rodinou. Denní trasy absolvovala na svém elektrickém vozíku v doprovodu svých dětí a partnera. Od dcery Elišky víme, že maminka po naší výpravě začala více jezdit ven, což nás těší!

Barča

Barča je sportovkyně, protože hraje Powerchair Hockey, dále umělkyně, protože překrásně maluje ústy, a po naší výpravě je také cestovatelka. Se svým elektrickým vozíkem s námi ujela 100 km v Podyjí.

Miroslav

Miroslav žije v Novém Městě na Moravě, kde ve svém volném čase jezdí po okolí. Pro místní je běžné potkávat Miroslava při venčení psů, a tak má Miroslav mezi sousedy mnoho přátel. Jsme rádi, že tento zkušený jezdec je členem Electric Eccentric.

Vašek

Vašek je důkaz z Českých Budějovic, že trampovat na elektrickém vozíku lze i s dýchacím přístrojem. Tento jezdec s námi projel Podyjí, přestože pohybuje pouze jedním prstem. Je třeba uvést i to nejpodstatnější, totiž že Venda je veselý kluk a sympaťák.

Káťa

Káťa vystudovala střih, ráda, velmi dobře zpívá,  a od roku 2021 také trampuje na elektrickém vozíku. Naší letní výpravu celou odřídila ústy, což je nevídaný výkon.

Zdeněk

Zdeněk na elektrickém vozíku jezdí už dvacet let, takže nějaké trampování pro něj nepředstavuje drama. Když s námi zrovna neputuje krajinou, věnuje se grafickým pracím, četbě nebo filmu.

Mates

Matěj pracuje jako IT specialista pro společnost Z+M Group, která naši výpravu podpořila prostřednictvím své Nadace Z+M. Mates jezdí na vozíku jako divoch, takže se občas stane, že v ďouře zlomí kolečko a nemůže jet dál.

Patrik

Patrik je jeden z mála účastníků, který s námi nejel s klasickým elektrickým vozíkem, ale pouze s motorizovaným pohonem svého mechanického vozíku. V mnoha elektrických vozících se probudila závist, protože Patrikovi to jelo ze všech nejrychleji.