Lidi

Kempy, trasy, galerie míst a lidi

Pomocníci 2016 – 2021

1 Alena Adamová
2 Markéta Adamová
3 Vít Barth
4 Tereza Bartošová
5 Barbora Bednářová
6 Anna Bláhová
7 Jiří Brabec
8 Barbora Budková
9 Bartoloměj Daňko
10 Jiří Diviš
11 Zuzana Dobrotková
12 Tadeáš Drozd
13 Nikola Dvořáková
14 Lenka Fortea
15 Samuel Fortea
16 Oliver Fortea
17 Leoš Fučík
18 Hana Hajšmanová
19 Petr Hirsch
20 Teri Hornych
21 Karolína Hrbáčková
22 Vít Hrnčíř
23 Barbora Huberová
24 Pavel Charvát
25 Eva Charvátová
26 Gabriel Izsák
27 Zuzana Jedličková
28 Tereza Jedličková
29 Anna Jungmannová
30 Monika Justiánová
31 Žofie Kavale
32 Josef Kodad
33 Tereza Košťálová
34 Adéla Kouřilová
35 Lenka Kowalová
36 Štěpán Křístka
37 Eliška Křístková
38 Barbora Kubíková
39 Anna Kubíková
40 Eliška Kubíková
41 Klára Lapková
42 Denisa Ličáková
43 Alena Lukášová
44 Ivan Mašek
45 Radka Mecová
46 Adam Netopil
47 Filip Novák
48 Ivona Nováková
49 Eva Nováková
50 Žaneta Papíková
51 Jana Pokorná
52 Vladimír Pokorný
53 Daniela Přiklopilová
54 Lucie Rohmová
55 Marty Roule
56 Anna Rouleová
57 Petr Růčka
58 Eliška Růčková
59 Eliška Skálová
60 Iva Smolíková
61 Eva Srncová
62 Martina Stančíková
63 Hana Stezková
64 Jan Strejc
65 Leoš Suchomel
66 Kateřina Sunkovská
67 Milan Šafr
68 Michaela Šebestová
69 Jáchym Šimek
70 Jakub Šmucr
71 Zuzana Šoltýsová
72 Markéta Štefanová
73 Hana Štochová
74 Eliška Švecová
75 Anna Táborská
76 Věra Táborská
77 Jiří Táborský ml.
78 Vendy Talábová
79 Daniela Trampotová
80 Štěpánka Tůmová
81 Lukáš Týml
82 Tomáš Uher
83 Leo Ventura
84 Yvona Vyškovvský Zusková
85 Jiří Zadražil
86 Marcela Závodná
87 Lukáš Zdařil
88 Simona Zednik Handker
89 Lenka Zemančiková
90 Petra Židlická

Ríša

Ríša byl první účastník první výpravy. Pamatujeme si, co řekl na jejím konci: „Pochopil jsem, že elektrický vozík není nepřítel ale parťák!“ Nu, a od té doby jezdí pravidelně.

Jíťa

Jíťa žije v Praze se svým přítelem, synem a asistenční fenkou Renou, s kterými se účastní i našich výprav. Umí dobře plánovat a taky radit, jak se staví stan.

David

David jezdí na vozíku od roku 1991, kdy na Lipně skočil šipku pod hladinu a zlomil si páteř. Vystudoval práva a už devět let je soudcem okresního soudu Rokycany.

Míša

Míša vede sportovní klub Powerchair Hockey. Kromě toho je sociální pracovnicí a pomáhá lidem s největším pohybovým omezením sehnat práci.

Péťa

Péťa žije v Olomouci, kde pracuje coby prodavačka. Je dobrodružné povahy, o čemž svědčí i skutečnost, že jezdí s námi. Kromě toho má skvělý samo-rozkládací stan.

Lukáš

Lukáš je závodní plavec, fanoušek hokeje, fotbalu, a sportu vůbec. Kromě toho je příznivec procítěné profesionality a taky dělá skopičiny na kruzích.

Jirka a Jirka

Jirka se synem Jirkou na klíně patří k punkové části naší skupiny. Jezdí pořád naplno, takže mu málokdo stačí. Mimo to se živí jako účetní a vede rodinou firmu.

Andrea

Andrea se zúčastnila výpravy po jižní Moravě, protože to tam měla ze Slovenska blízko. Mali sme naozaj radosť a dúfame, že to nebolo naposledy.

Artur

Artur je nejmladší jezdec, který s námi brázdí český kraj. Je sice nejmladší, ale za to má na sobě největší počet tetování. Jsme zvědaví, s jakým obrázkem přijede příště.

Dušan

Dušan žije v Žeravicích nedaleko Moravského Písku. V roce 2017 ve svém domě hostil celou naší dvacetičlennou výpravu a připravil pro nás parádní degustaci vín.

Mára

Mára je grafik, kameraman, jezdec a taky tak trochu táta. K účasti na naší výpravě použil jako jediný segway pro vozíčkáře, na kterém nám všem ujížděl.

Vašek

Já jsem Vašek. Jsem rád, že mě kamarádi doposud nesvrhli ze skály a rok co rok se většina z nich opět hlásí k výpravě Eletric Eccentric. Připojte se také.

Lucie

Lucka je jedna z těch, pro které Electric Eccentric vznikl. Nejdřív se výpravy obávala, ale vystoupila z komfortní zóny a dnes má jistotu na joysticku.

Nikola

Podívejte se na video z výpravy Jeseníky 2020 a poznáte Nikolu. K výpravě Electric Eccentric řekla: „…překonala jsem se sama v sobě.“

Jan

Jan, kterému se říká Theny, je náš sváteční účastník. Hlavu si zdobí kloboukem a rád jezdí ve středním proudu, bezpečně a pohodlně.

Petr

Petr nám prozradil, že je napůl divočák, což stvrzuje skutečností, že s námi vyrazil do Jeseníků. Pomocníkem mu byl známý poutník Petr Hirsch.

Jiří

Jirka je skalním fanouškem Audi. Elektrickému vozíku, na kterém sedí, říká „dědeček automobil“ a jezdí tak, aby neměl „z ostudy kombinézu“.

František

Fanda je jediný, který k pohybu nepoužívá elektrický vozík, nýbrž handbike. Kolo s ručním pohonem s mírnou dopomocí elektriky.

Monika

Monika se připojila k naší letní výpravě Dyje 2021 se svou rodinou. Denní trasy absolvovala na svém elektrickém vozíku v doprovodu svých dětí a partnera. Od dcery Elišky víme, že maminka po naší výpravě začala více jezdit ven, což nás těší!

Barča

Barča je sportovkyně, protože hraje Powerchair Hockey, dále umělkyně, protože překrásně maluje ústy, a po naší výpravě je také cestovatelka. Se svým elektrickým vozíkem s námi ujela 100 km v Podyjí.

Miroslav

Miroslav žije v Novém Městě na Moravě, kde ve svém volném čase jezdí po okolí. Pro místní je běžné potkávat Miroslava při venčení psů, a tak má Miroslav mezi sousedy mnoho přátel. Jsme rádi, že tento zkušený jezdec je členem Electric Eccentric.

Vašek

Vašek je důkaz z Českých Budějovic, že trampovat na elektrickém vozíku lze i s dýchacím přístrojem. Tento jezdec s námi projel Podyjí, přestože pohybuje pouze jedním prstem. Je třeba uvést i to nejpodstatnější, totiž že Venda je veselý kluk a sympaťák.

Káťa

Káťa vystudovala střih, ráda, velmi dobře zpívá,  a od roku 2021 také trampuje na elektrickém vozíku. Naší letní výpravu celou odřídila ústy, což je nevídaný výkon.

Zdeněk

Zdeněk na elektrickém vozíku jezdí už dvacet let, takže nějaké trampování pro něj nepředstavuje drama. Když s námi zrovna neputuje krajinou, věnuje se grafickým pracím, četbě nebo filmu.

Mates

Matěj pracuje jako IT specialista pro společnost Z+M Group, která naši výpravu podpořila prostřednictvím své Nadace Z+M. Mates jezdí na vozíku jako divoch, takže se občas stane, že v ďouře zlomí kolečko a nemůže jet dál.

Patrik

Patrik je jeden z mála účastníků, který s námi nejel s klasickým elektrickým vozíkem, ale pouze s motorizovaným pohonem svého mechanického vozíku. V mnoha elektrických vozících se probudila závist, protože Patrikovi to jelo ze všech nejrychleji.