Nominace vozíčkářů na výpravu Dyje 2021

20. 6. 2021 jsme vybraným vozíčkářům odeslali nominace k účasti na výpravě Dyje 2021, která se bude konat v termínu 4. – 8. 8. 2021.
Každý nominovaný vozíčkář od nás obdržel meil s potvrzením. Nominace se týká i asistentů daného vozíčkáře a jeho rodinných příslušníků.

Vozíčkáři, kteří do konečné nominace zatím vybraní nebyli, jsou v současné době na seznamu náhradníků. Všem děkujeme za zájem o účast. Nominovaným blahopřejeme, náhradníkům děkujeme za pochopení a prosíme o trpělivost.
Sestavit nominaci bylo velmi obtížné. Nejraději bychom vzali každého, ale to z kapacitních důvodů není možné.
Při sestavování seznamu nominovaných účastníků jsme dbali na to, abychom sestavili skupinu vozíčkářů, ve které:

✅ budou zkušení jezdci i nováčkové
✅ budou více i méně pohybově omezení vozíčkáři

Tento mix nám pomůže připravit akci tak, aby dostála svého smyslu, aby byla bezpečná, pro naše jezdce a pomocníky pohodlná, aby dělala z ležáků jezdce, a v konečném důsledku byla úspěšná.

Co je ovšem nejdůležitější. Nominované budeme moci vzít pouze tehdy, pokud budeme mít dostatek pomocníků. Současný počet registrovaných pomocníků je uspokojivý. Doufáme ale, že pomocníci, kteří nám zaslali svůj vyplněný formulář, na naši akci nezapomněli a s naší akcí počítají. Průběžně pomocníkům voláme a zjišťujeme víc.

Pro všechny připravujeme konferenci na zoom, která se uskuteční už 23. 6. 2021 od 19 do 20 hodin. Programem setkání bude bližší prezentace Dyje 2021 (doprava, ubytování, asistence, jízda) a prostor pro dotazy. Bližší informace brzy.