Kdo je organizátorem 6. ročníku?
Electric Eccentric není právní subjekt, ani nebude, ale zázemí potřebuje.
První dva ročníky jsme nemuseli mít žádnou právní formu, protože nás jezdilo málo a na všechny náklady jsme se složili ze společné hromádky. Jelikož nás postupem času začalo jezdit víc a víc, zvýšil se i objem organizace a nezbytnost sponzoringu.
Tři roky jsme jezdili pod Metropolitní univerzitou, protože několik našich jezdců bylo studenty nebo absolventy této univerzity. Metropolka nám pomáhala například se zajištěním pomocníků.
Přesto dochází k veliké novině. Electric Eccentric si bere pod svá křídla spolek Lenox a stává se hlavním organizátorem výpravy Dyje 2021. Spoluorganizátorem akce bude i letos Metropolitní univerzita.
Spolek Lenox dělá spoustu dobrých věcí pro lidi na električácích. Provozuje Powerchair Hockey, organizuje Plesy handicapovaných, realizuje program Asistent na zkoušku nebo má projekt Pomáháme smíchem. Všechno pěkné. Jsme velmi rádi, že jsme součástí tohoto věhlasného spolku a jako světoběžníci děkujeme za domov. (Lenox www.lenoxos.cz )
Co bude dál? Chystáme pro vás další organizační informace, i legrační koláže pro pobavení. Co je ale nejdůležitější. Brzy spustíme veřejnou sbírku.
Electric Eccentric – z ležáka jezdec