Rok 2024 s sebou přináší nové výzvy. Mimo jiné také organizaci 9. ročníku výpravy Electric Eccentric, kterou bychom rádi navázali na předchozí úspěšné roky.
Jsme nadšení, že samotní účastníci přicházejí s vlastními tipy na trasy a sami se zapojují do organizace. Jedině tak bude mít naše trampování budoucnost a dlouhodobě příznivý vliv na životy dalších.

Simča je jedna z účastnic, která s námi poprvé jela v roce 2021. Minulý rok přišla s návrhem konkrétní lokality. V současné době jednotlivé trasy rozpracováváme a vše nasvědčuje tomu, že naše výprava pro rok 2024 ponese jméno: Jižní Čechy 2024.

Termín výpravy: 7. – 11. 8. 2024

Registrační formuláře zveřejníme nejpozději 15. 2. 2024. Tím dnem se budete moci přihlašovat na další výpravu, která dělá z ležáků jezdce.
Zatím si můžete připomenout nebo, pokud jste s námi ještě netrampovali, zhlédnout naše loňské cestování.

Účastník, který je s námi od začátku, přestože s námi nikdy nejel. Kreslíř a ilustrátor David Konopáč pro nás připravil obrázek pro výpravu Jižní Čechy 2024. Děkujeme!
Nejsme uzavřená skupina. Jako každý rok chceme vzít i vozíčkáře, kteří s námi zatím nejeli. Jedině tak nám dává Electric Eccentric smysl.
Už teď děkujeme všem pomocníkům, kteří o připojení k akci uvažují. Bez vás bychom trampovat nemohli.

V průběhu následujících týdnů a měsíců budeme upřesňovat jak trasy, tak program i jednotlivé kempy, ve kterých budeme přebývat, zapalovat ohně, hrát, zpívat, zkrátka radovat se ze života.

Děkujeme a těšíme se.