A máme pro vás další veselou příhodu. Tentokrát s mimořádně příjemným závěrem.

1. dubna na nás vyskočilo upozornění, že naši stránku ve svém příspěvku označil obchod Pod 7 kilo.

Čtěte, co se dělo dál. Klikáme tedy zvědavě na odkaz a vidíme, že obchod inzeruje na svých stránkách nafukovací balónky s vtipným názvem “Nadlehčovač batohu”. 😃 Tak to je povedený apríl, říkáme si, ale jak to souvisí s námi? Tak čteme dál a v inzerátu stojí:

“Pokud objednáte HeliBall Pro ještě dnes, uděláte navíc dobrý skutek. Plný výtěžek půjde na podporu 6. ročníku Electric Eccentric, trampské výpravy pro handicapované na elektrických vozících (tahle věta není vtip).”

Díváme se na ten příspěvek jako zjara. Pod 7 kilo jistě promine, ale o tom obchodu jsme nikdy neslyšeli. Tak si promptně píšeme v organizačním týmu a navzájem se podezíráme, že za tímto aprílem stojí někdo z nás, jen to nechce přiznat. Tak jsme do obchodu napsali, abychom se ujistili, že to myslí vážně a za podporu hlavně poděkovali.

A jak to dopadlo? Včera na nás opět vyskočilo upozornění. Pod 7 kilo nás opět označil v příspěvku, kde mimo jiné stálo:
“Vašimi objednanými balónky jste na výpravu Electric Eccentric přispěli víc než 2000Kč. Pak také něco přidal každý z nás, až se celková částka vyšplhala na 5500Kč. To pro výpravu znamená posun o 11km vpřed.”

To nás dojalo. Hned jsme si řekli, že se s tou radostí musíme podělit i s vámi, našimi fanoušky, jezdci, pomocníky a vůbec.
Moc děkujeme za podporu Pod 7 kilo.

PS: Nešlo by vymyslet také elektrický vozík, který by měl pod 7 kilo? 🙂 Naši pomocníci by vám byli vděční. 🙂