FAQ

JAKÉ BEREME DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY?
Kromě elektrických vozíků bereme s sebou dopravní prostředky o rychlosti 10 - 15 km/h. Tedy kola, koloběžky, handbiky, brusle, běžecké boty, skútry, segway apod. Cílem je poskládat jízdní plán tak, aby si každý přišel na své, ani se nenudil, ani nezaostával.
KDE SPÍME?
Bezbariérové kempy s bezbariérovým sociálním zařízením. Ve stanech nebo v chatkách. Místa k ubytování rezervujeme dopředu.
DOPROVODNÝ VŮZ?
Doprovodný vůz je velká pomoc, ale vždy záleží na tom, zda se nám podaří sehnat někoho, kdo je ochotný vyměnit putování s námi za samotu a volant.
DŮLEŽITÉ
Vozíčkáři: - mladší 18 let se zákonným zástupcem - schopnost bezpečně ovládat el. vozík - z organizačních důvodů upřednostníme ty vozíčkáře, kteří se akce zúčastní s "asistentem" (kamarád, kamarádka, příbuzný, který se stane součástí týmu a bude ochoten pomoci tam, kde je potřeba) Pomocníci: - mladší 18 let se zákonným zástupcem - ochota pomoci tam, kde je zapotřebí (postavit stan, zapojit vozík do nabíječky, uložit vozíčkáře ke spánku, ráno pomoc s přesuny na vozík) - k hygienickým úkonům využijeme pomoc profesionálních asistentů