Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/195292/virtual/www/cfph/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/195292/virtual/www/cfph/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/195292/virtual/www/cfph/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
PF 2018 – power2

PF 2018

Rok 2017 se chýlí ke svému závěru. Ještě než zhlédnete naše letošní PF, dovolte malé ohlédnutí. Prožili jsme toho opravdu mnoho.

Na jaře jsme uzavřeli ligovou sezónu, po třetím a čtvrtém kole následoval finální turnaj Play-off. Mistrem České Powerchair Hockey ligy se stal tým Jaguars Praha.

Před rokem jsme podali oficiální kandidaturu na pořádání Mistrovství Světa 2018 a na jaře svou nabídku osobně prezentovali inspekci IPCH. Bohužel, i přes veškerou snahu se nám pořadatelství získat nepodařilo. Pořadatelství MS 2018 získal druhý kandidát, Itálie. Nyní usilujeme o pořádání kvalifikačního turnaje (ME 2020), který se bude konat v roce 2019. Pevně věříme, že v Praze.

Česká reprezentace už dva roky intenzivně pracuje. V roce 2017 jsme s národním družstvem absolvovali dvě dvoudenní a dvě jednodenní soustředění. Přestože se nám sen o účasti na MS 2018 rozplynul, nevzdáváme se. Národní tým se nyní soustředí na kvalifikační boje na ME 2020. Do té doby se chceme s národním týmem vypravit alespoň na jeden mezinárodní turnaj do zahraničí.

V květnu tým Jaguars Praha zorganizoval svůj 5. Prague Cup. Turnaje se zúčastnily tři české a pět zahraničních týmů. Turnaj vyhráli Torpedo Ladenburg z Německa. Nejúspěšnějším českým týmem byl pořadatelský klub Jaguars, který obsadil čtvrté místo.
Svůj tradiční mezinárodní turnaj pořádal také tým New Cavaliers Praha. 8. Prague Powerchair open přilákal k účasti čtyři české týmy a tři zahraniční. Pohár vítěze zcela zaslouženě získal Black Knights Dreieich z Německa. Z českých družstev se nejlépe vedlo týmu Jaguars Praha, který se dostal až do finále.

Léto patřilo klubovým soustředěním. Týmy New Cavaliers, Indians a Red Dragons opět absolvovaly letní EWH kemp v Buňkově u Přelouče. Tým Jaguars potrénoval tradičně v Nové Roli a zúčastnil se také mezinárodního turnaje Euro-Cup, kde obsadil 5. místo. Cenu pro Nejlepšího brankáře si z Německa přivezla česká brankářka, Jana Stárková (Jaguars Praha).

Po menších úpravách v soutěžním řádě jsme se pustili do nové sezóny ligové soutěže 2017/2018. Máme za sebou už dvě podzimní kola. První kolo se pod organizačním vedením klubu Flor-in konalo v Praze, druhý ligový turnaj pořádal tým Indians v Plzni. Ligové tabulce zatím velí týmy Jaguars Praha a Indians Plzeň. Na třetí a čtvrté příčce zatím zůstávají týmy New Cavaliers a Red Dragons Praha.

Událo se mnohem více, ale abychom čtením neprošvihli Silvestra, přejdeme k závěru i my. Děkujeme všem hráčům za to, s jakým nasazením a chutí Powerchair Hockey hrají. Děkujeme všem kamarádům a dobrovolníkům, kteří pomáhají našim hráčům nebo se organizačně zapojují do dílčích sportovních akcí. Děkujeme všem podporovatelům a partnerům za přízeň a podporu, díky které je o čem psát a za čím se ohlížet. Děkujeme.

Přejeme vám všem příjemného Silvestra a mnoho radosti ze života v roce 2018!

2018-09-08T18:34:36+00:0028. 12. 2017|Ostatní|
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!